Paramızla Dayak Yemek İçin Kick Boks’a Başladık

27 Oca

kick-boks-parodi

Sıkıntıdan ne yapsak, spora mı başlasak, stüdyoya mı girsek serzenişleri içerisindeyken kendimizi kick boks ringinde bulduk. Karşıyaka Girne Bulvarı girişinde bulunan Mavi Kule’nin içindeki La Sportiva yeni dayak yeme mekanımız. Haftanın 2 günü paşa paşa gidip, dayağımızı yiyip dönüyoruz. Özellikle “sen dur, sen vur” kısımları çok eğlenceli geçiyor. Mesela Eser, Görkem’in ağzını burnunu kırmaya çalışıyor ama henüz acemi olduğu için beceremiyor. Bir kaç aya oda olur inşallah. Birde çekirge edasındaki muhteşem iklinin her söze başlarken “Hocam, Orkun Hocam” diyerek izin almaları görülmeye değer. Neyse La Sportiva’nın genç ve çevik çalışanları bizi sert telkinlerle zorlayarak her türlü sporu yaptırıyorlar. Yakında taş gibi olucaz böyle giderse.

Neyse özellikle İzmir Karşıyaka civarında oturup farklı sporlar denemek isteyenler için La Sportiva şiddetli şekilde önerilir. Kick boks dışında, pilates, aerobik, step, fitness ve dans dersleri de mevcut. Fiyatlar uygun, ortam güzel, dayak yemek hoş…

Not: Bu yapmacık fotoğrafları şekil olsun diye çektirdik. Yoksa derste üçümüzde hırs küpüyüz.
Not2: “Hadi kızım, hadi Yeşim” her ne kadar gaza getirici bir söz kalıbı olsa da, insana kendini köpek gibi hissettirmiyor değil.

4 Responses to “Paramızla Dayak Yemek İçin Kick Boks’a Başladık”
 1. eser 28. Oca, 2010 at 11:09 #

  tanıdığın birini dövmek kadar keyifili bişey yok herkese tavsiye ediyorum

  NOT : dayak yemenin de ayrı bir güzelliği var ama…

 2. yalım 01. Şub, 2010 at 15:42 #

  Bu hızla devam ederseniz, 2010 K1 Gp’ de sizi izlemeye başlarız …

 3. eser 01. Şub, 2010 at 18:30 #

  bu hafta tekmeler başladı

  non-stop psikopatlığa doğru gidiyoruz…

 4. ertan 03. Şub, 2010 at 16:20 #

  acı yok rocky acı yok

Leave a Reply