UZAYLILAR ARAMIZDA

18 Ara

İşte sonunda bunuda yaptık. Dünyada gezip tozmak bizi kesmedi sıra uzaya geldi. Ama hattirigottiri olarak bu maceraya siz sevgili okuyucularımız için girdik. Onların arasına karıştık ve onları sizler için görüntüledik.

Bizi çok dostça karşıladılar. Daha girişte ufonun dışına çıkarak bizimle selamlaştılar. Böylece bizim endişelerimizde azalmaya başladı.

Gelelim sadede, 4. Uluslararası UFO Müzesinin Denizli’de olduğunu biliyor muydunuz?Aslında bu bir sır değil asında epey basında çıkmıştı aslında. Ama Denizli’den geçerken defalarca önünden geçmemize rağmen girişteki ufosunun içinden el sallayan uzaylı dostumuz dışında neler olduğunu bilmiyorduk.

Gariplikler girişte başlıyor çünkü burası aslında bi tekstil firmasının fabrika satış mağazasının ikinci katında. Bu beklentilerinin biraz düşmesine sebep olsada aslında gerçekler çok farklı.

Girişten ititbaren gizem dolu bir müze ve loş ortam sizi moda sokuyor. Maketler çok başarılı ve müze gerçekten eğlenceli. Önemli bir bilgi birikimi sunuluyor ama tamamını okumak mümkün olmuyor tabii ki. Görsellere bakmak daha eğlenceli…

Bu müzeyi kuran ve bedava gezilmesini sağlayan funika şirketler grubunun sahibi. Kendi ilgi alanını maddi güçle birleştirince ortaya böyle farklı ve güzel girişimler çıkabiliyor. Zaten kendi firmasında uzay temalı ürünler ve serilerde var. Yani bu işe kafalar bir hayli takılmış.

Eeee biz araştırdık ettik, artık merak ediyorsanız siz de gidin.

Tabii yere göğe, hatıra defterine GzD imzasını atmayı da ihmal etmedik. Merhaba, biz dostuz ya siz?

2.444 Responses to “UZAYLILAR ARAMIZDA”
 1. atg 14. Oca, 2009 at 23:14 #

  olm ilk resimde en sagdaki cok acaip biseymis
  hic dostada benzemio..

 2. atg 14. Oca, 2009 at 23:16 #

  yesimide tebrik ediorum reklamın kotusu olmaz demis yapıstırmıs hemen 😀

 3. yeşim 16. Oca, 2009 at 15:04 #

  yakardeşim benim amacım uzaylı olsun dünyalı olsun iletişim kurmak lütfen…

 4. atg 16. Oca, 2009 at 23:59 #

  yaw bırak nası kurcan iletişim
  sen uzaylı olsan tatilini denizlidemi gecirirsin
  yoksa beyaz sarayda obamayla playstation mı oynarsın..

 5. nida 06. Mar, 2009 at 17:18 #

  ya arkadaşlar!inanmayıninternetten öğrendim uzaylı diye bir şey yokmuş herşey fotomontaş ve maskelermiş korkmanıza gerek yokkk!!!!!!!!!!!!!

 6. berrak 21. Mar, 2009 at 14:49 #

  çook güzel

 7. atg 23. Mar, 2009 at 13:55 #

  ama o siyah tişörtlü olan çok gerçekçi olmuş kabul etmek lassım

Leave a Reply