Tag Archives: bedava
Resimlerinizi Online Editleyin

14 Kas

http://www.picnik.com

Photoshop kullanamıyor musunuz? Zaten ihtiyacınızda yok. Çünkü fotoğraf editlemek pikniğe çıkmak kadar kolay. Kısa ve basit bir üyelik sürecinden sonra ücretsiz üyeliğin size sağladığı imkanlardan yararlanabilirsiniz. Daha fazla upload seçeneği veya editleme seçeneği isterseniz  yıllık 24.95 doları gözden çıkaracaksınız. Biz gerçekten başarılı bulduk ve hazır editleme seçenekleride çok başarılı çalışıyor. Online olarak editlediğiniz fotoğrafı tekrar bilgisayarınıza kaydedebilir veya online albümünüzde tutabilirsiniz. Şiddetle Önerilir.

Bedava İkon mu Lazım?

11 Kas

Biz webde paylaşmaktan yanayız dolayısıyla bedava her türlü işi seviyoruz. Bizim yapamadığımızı dünyanın diğer tarafından birileri yapabiliyor ve bizimle paylaşıyor. Biz de herkesle paylaşıyoruz. Siz de bizimle paylaşın…

Kullandığımız ve beğendiğimiz ücretsiz ikon servisleri tam aşağıda tavsiye ederiz.

1 DryIcons

dryicons, bedava,tasarım

dryicons, bedava,tasarım

Buradan hem birbirinden güzel ikonları hem de vektörel çizimleri ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Gerçekten kurtarıcı bir site ve biz çizimleri de beğeniyoruz. Sadece sitenizde vektörler ve ikonlar dryicons’dan alınmıştır şeklinde bir geri izleme linki kullanmanız gerekiyor. Eh bunu da hepimiz istiyoruz öyle değil mi?

(daha&helliip;)