Bedava İkon mu Lazım?

Biz webde paylaşmaktan yanayız dolayısıyla bedava her türlü işi seviyoruz. Bizim yapamadığımızı dünyanın diğer tarafından birileri yapabiliyor ve bizimle paylaşıyor. Biz de herkesle paylaşıyoruz. Siz de bizimle paylaşın…

Kullandığımız ve beğendiğimiz ücretsiz ikon servisleri tam aşağıda tavsiye ederiz.

1 DryIcons

dryicons, bedava,tasarım
dryicons, bedava,tasarım

Buradan hem birbirinden güzel ikonları hem de vektörel çizimleri ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Gerçekten kurtarıcı bir site ve biz çizimleri de beğeniyoruz. Sadece sitenizde vektörler ve ikonlar dryicons’dan alınmıştır şeklinde bir geri izleme linki kullanmanız gerekiyor. Eh bunu da hepimiz istiyoruz öyle değil mi?

2 VistaIcons

Windows Vista hayatımıza girdiğinden beri bilgisayarlarımızın da görüntüleri değişmeye başladı. Eğer Vistanızın ikonlarını değiştirmek isterseniz, tam size uygun bir site burası.

Her ne kadar ikonları kişisel bilgisayarınızı özelleştirmek dışında kullanmak yasak olsa da, site yöneticileri beğendiğiniz ikonları ticari işlerinizde kullanabilmek için iletişime geçerseniz, sizin yerinize tasarıncılardan izin almaya çalışacağını yazmışlar

3Iconspedia

Burada pek çok farklı kategoride pek çok farklı ikon var. İkonların kullanım lisansları tasarımcılara göre farklılık gösteriyor. Beğendiğinize göre incelemeniz gerekiyor. Ama arşivi tatmin edici bir göz atın bence..

4 IconFinder

Çok basit bir arayüzle açılıyor aynı google gibi. Sizde neye ihtiyacınız varsa onu arıyorsunuz. Karşınıza dünyanın her yerindeki tasarımcıların yaptığı farklı ikon tasarımları farklı lisans kullanım haklarıyla çıkıyor. Kendininize en uygun olanı buluverin artık.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir