Tag Archives: olympos
Flying Photo@OLYMPOS

22 May

dsc_06772

Olympos’a Türkiye’nin İlk Reggea Festivali’ni izlemeye giden biz, ortada aslında bir festival olmadığını görünce 1. Geleneksel Jumping Photo Fest’i düzenlemeye karar verdik. Bu fotoğraf tamamen onun sonucu. Anlayamadığım madem organizasyonu yapamayacaksın neden insanları heyecanlandırıyorsun? Türkiye’ye reggea festivali için gelen Memo’nun (bildiğimiz Hanzo) 4 yabancı arkadaşına festivalin yapılmadığını – bişeyler yaptılar ama ona festival denmez daha çok “bize gidelim müzik dinleyelim organizasyonunda eğlenme çabası” denir- açıklamak bir hayli zor oldu. Ama biz o kadar eğlendik ve o kadar inanılmaz yedik ki onlarda bize gayet ayak uydurdular kısacası kendi festivalimizi düzenledik.

(daha&helliip;)

SOAPBOX YARIŞMACILARI RAHAT OLUN! HATTİRİGOTTİRİ YARIŞTAN ÇEKİLDİİİ

15 May

htg2

Bu agresif, tasarım  harikası “giden fare” maalesef pistlere çıkamayacak, gönüllerde yaşamaya devam edecek. Bu seneki küresel ekonomik krizin etkilerinin grubumuzda da görülmesi sebebiyle yarıştan çekilme kararı aldık. Bunda en önemli etken yarışmaya katılacağımızın belli olmasından aylar önce duyar duymaz biletlerimizi aldığımız Olympos Reggea Festival’dir. 4 günlük Olympos tatili ve reggea  müziğin karşı konulamaz sıcak ritmleri tüm paramızı tüketeceğe benziyordu. (Tabii yarışmaya son bir hafta kala zamanımızı da). Her ne kadar soapbox reklamlarında İsmail YK fenomeniyle karşılaşıp anlık şoktan sonra bu müzikle Maçka yokuşunda esmek istesek de nasip değilmiş… Ama bu bir veda değil sadece bir ara. HattiriGottiri Red Bull etkinliklerinin takipçisi olmaya devam edecek.

Bize her aşamada destek olan İzmir Red Bull ekibine teşekkürü bir borç biliriz. Ayrıca şunu da belirtelim kendileri bize geçen hafta bir sponsor buldular ama bizim için artık biraz geçti.

HattiriGottiri tüm Red Bull Soapbox ekiplerine başarılar diler. GET UP STAND UP DONT GİVE UP THE FIGHT!!!

“CENNETTE BİRLEŞELİM”

16 Mar

Başlıkta belirtilen “cennet” Olympos’dan başka bir yer değil. Zaten giden arkadaşlar bilir gerçekten de öyledir. Görülen afiş 16-19 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Türkiye’nin İlk Uluslar Arası Reggae Festivali’nin afişidir. Demek ki naapıyoruz? Çağrıyı duyuyoruz ve Olympos’ta buluşuyoruz. Zaten çok özlemiştim, ilaç gibi gelebilir. Neyse detaylı bilgiler burada.

Fiyatlar görüldüğü gibi giderek artıyor. Bu site dışında bİletixten de bilet almak mümkün. Fazla söze gerek yok herhalde herkes gerekli mesajı almıştır. Festival programı hayli kalabalık görünüyor. Olympos ne kadar bozulursa bozulsun benim için özel kalmaya devam ediyor. Ne de olsa yatarak çalışılan 2 yaz geçirdim orada. Herkes para biriktirmeye başlasın benden söylemesi.