Tag Archives: Web Tasarım
Yeni Keşif 2 Eğlenceli Site

8 Tem

1- Eternal Moonwalk : Michael Jackson’ın hayatını kaybetmesi moonwalk’u tekrar hatırlatmış olacak ki moonwalk sonsuzlukta yoluna devam ediyor. Çok eğlenceli ve çok kitleyici dikkatli olun…

moonwalk

2- Self Control Freak : Bu da kendine has deli bir arkadaşın yaptığı site. Dikkatli olun mouse’unuzu alıp kaçabilir…

selfcontrolfreak

EN İYİ ‘TEK SAYFA’ PORTFOLYO SİTELERİ

6 Oca

Portfolyonuz kendinizi tanıtabileceğiniz en önemli araçtır bence. Bu konuda sınır tanımayan yaratıcı tasarımcılar bu konuda kendilerini aştılar. Aslında bizce önemli olan portfolyo sitenizin çok şaşalı ve yaptığınız her şeyi sıkıştırmaya çalıştığınız bir alan değil kendinizi doğru tanıtıp, ifade edebileceğiniz bir alan olması.

Burada tek kalemde(sayfada) kendini çok doğru ve güzel ifade eden birbirinden güzel portfolyo siteleri var. Siz de bakın feyz alın, kıskanın….

FSEID PORTFOLIO

(daha&helliip;)

Bugün Nasıl Hissediyorsunuz?

4 Ara

Bu siteyi yeni keşfettim ve kesinlikle çok geç kaldığıma inanıyorum. Çünkü ben siteye hayran oldum, sanırım birçok insan benim gibi düşünecek-ya da umarım-. Gelelim şahane siteye…

WeFeelFine

Şöyleki sitemiz her 10 dakikada bir  LiveJournal, MSN Spaces, MySpace, Blogger, Flickr, Technorati, Feedster, Ice Rocket, and Google gibi önemli sayıda kullanıcısı olan sitelerden “I Feel” veya “I’m Feeling” ile başlayan cümleleri tarıyor. Günde 15-20 bin civarındaki duyguyu böylece kendi sitelerine taşıyorlar.

(daha&helliip;)