Paramızla Dayak Yemek İçin Kick Boks’a Başladık

kick-boks-parodi

Sıkıntıdan ne yapsak, spora mı başlasak, stüdyoya mı girsek serzenişleri içerisindeyken kendimizi kick boks ringinde bulduk. Karşıyaka Girne Bulvarı girişinde bulunan Mavi Kule’nin içindeki La Sportiva yeni dayak yeme mekanımız. Haftanın 2 günü paşa paşa gidip, dayağımızı yiyip dönüyoruz. Özellikle “sen dur, sen vur” kısımları çok eğlenceli geçiyor. Mesela Eser, Görkem’in ağzını burnunu kırmaya çalışıyor ama henüz acemi olduğu için beceremiyor. Bir kaç aya oda olur inşallah. Birde çekirge edasındaki muhteşem iklinin her söze başlarken “Hocam, Orkun Hocam” diyerek izin almaları görülmeye değer. Neyse La Sportiva’nın genç ve çevik çalışanları bizi sert telkinlerle zorlayarak her türlü sporu yaptırıyorlar. Yakında taş gibi olucaz böyle giderse.

Neyse özellikle İzmir Karşıyaka civarında oturup farklı sporlar denemek isteyenler için La Sportiva şiddetli şekilde önerilir. Kick boks dışında, pilates, aerobik, step, fitness ve dans dersleri de mevcut. Fiyatlar uygun, ortam güzel, dayak yemek hoş…

Not: Bu yapmacık fotoğrafları şekil olsun diye çektirdik. Yoksa derste üçümüzde hırs küpüyüz.
Not2: “Hadi kızım, hadi Yeşim” her ne kadar gaza getirici bir söz kalıbı olsa da, insana kendini köpek gibi hissettirmiyor değil.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

“Paramızla Dayak Yemek İçin Kick Boks’a Başladık” için 4 yanıt

 1. eser avatarı

  tanıdığın birini dövmek kadar keyifili bişey yok herkese tavsiye ediyorum

  NOT : dayak yemenin de ayrı bir güzelliği var ama…

 2. yalım avatarı

  Bu hızla devam ederseniz, 2010 K1 Gp’ de sizi izlemeye başlarız …

 3. eser avatarı

  bu hafta tekmeler başladı

  non-stop psikopatlığa doğru gidiyoruz…

 4. ertan avatarı

  acı yok rocky acı yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir