Rock&Beer Beer Bong Party (Herşey Reklam İçin)

4 Ağu

İşte bu bahaneyle yani “reklam olsun abi, başkaları da içer” anlayışıyla personel dahil herkese beer bong yaptıran Rock&Beer’ın değerli patronlarından Ateş, böylece Alsancak’ın en büyük reklam bütçesine sahip barını da açmış oldu.

dsc05778

Rock’n Beer’ın artık açık olan ön tarafında beer bong yapıp kayan arkadaşlara teker teker şahit olduk. Beer bong yüzünden dünü ve bugünü hatırlamayanlar olarak kümelenen arkadaşlar birbirlerine anılarını aktararak hatıralarını canlandırmaya çalıştılar.

beer-bong


Bu arada artık devreye giren “uygun” fiyatlı kokteyl menüsünü birinciden itibaren başlayarak tatmak mecburidir. Kaçıncıda kaldığınızı size Rock&Beer ekibi özenle hatırlatacaktır. Kendilerinin haberi olmayabilir ama 7.5 liradan başlayan lezzetli kokteyllerinin ünü yayılmaya başladı benden söylemesi.

rocknbeer-menu

dsc05762

Barın iç kısmında kıran kıran yaşanan PS3 ve Xbox 360 turnuvalarından söz etmek istemiyorum bile. Çünkü dünya üzerinde “PES” oynamayı bilmeyen bir adet bile erkek olmadığına inanmaya başladım. Birbirini hiç tanımayan bir grup erkeği “PES” ile başbaşa bırakırsanız kaynaşmayla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaklarını göreceksiniz. O zaman bu yazıyı şu kötü espiriyle tamamlayabilirim pesssssssssssss yani.

Not: Deney NŞA’da (yani deney yaş, eğitim düzeyi, ekonomik düzey, farklı yaşam tarzı falan tanımamaktadır. Deney grubu tamamen rastgele seçilebilir.)

rocknbeer-kokteyl

Rockn Beer’dan Enstantaneler

Patron ve Yancı Arkadaşı

rocknbeer-izmir

Emektar Alkolik Personel (Ali&Serkan)

rocknbeer-ekip

Patron Ve Arkasında Tutankamon

dsc05765

Kendini Jay- Z zanneden Doğu ve O’na hayran kız grubu (Eser’e Dikkat)

dsc05773

rocknbeer-alsancak

Alkolik Personel Serkan (yavaşşş)dsc05772barr

ROCK’N BEER İZMİR KIBRIS ŞEHİTLERİ MUZAFFER İZGÜ SOKAĞINDA

(TÜRKÇESİ: SARDUNYA’NIN YANI)

7 Responses to “Rock&Beer Beer Bong Party (Herşey Reklam İçin)”